Historia salonu

Nasz salon powstał w 2006 roku i posiada duże grono stałych i zadowolonych klientów. Dzięki pogłębianiu wiedzy i doświadczeniu powstał „WIZAŻ” którego właścicielem jest mistrz i stylistka fryzjerstwa Izabela Groblewska, poświęcając swojej pasji już kilkadziesiąt lat pracy. Początki działalności były skromne. Praca w pojedynkę i dojazdy do klientów wymagały maksymalnego zaangażowania, kreatywności i fantazji (często kosztem najbliższej rodziny).

Zaufanie i zadowolenie klienta jest dla mnie nie tylko największym źródłem satysfakcji, ale też celem jaki stawiam sobie i zespołowi współpracowników zatrudnionych w salonie .Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z młodymi adeptami sztuki fryzjerskiej – „WIZAŻ” to miejsce gdzie od kilkunastu lat zawodu uczą się młodzi przyszli czeladnicy fryzjerstwa.

Daję szansę uczniom nauczyć się zawodu  umożliwiając im kontakt i pracę z klientem  który sam sie zgłasza za niższy koszt conajmniej -50%  za każdą usługę fryzjerską

.

 Jako właściciel salonu MISTRZ i STYLISTA FRYZJERSTWA uwielbiam kreować wizerunek swoich klientów zarówno kobiet jak i mężczyzn. Mam kreatywną, przestrzenną wyobraźnię, widzę w jakiej fryzurze danej osobie jest najkorzystniej. Jestem bardzo otwarta i szczera w rozmowie z klientem zdecydowanie precyzyjna , szybka i dokładna w wykonaniu usługi, każda fryzura wykonana przeze mnie jest zaskakująco szybko i dopracowana, co klientki bardzo sobie chwalą.

Gwarantuję, że klient/klientka nie będzie miała problemów z układaniem włosów na co dzień. Fryzjerstwo zajmuje bardzo ważne miejsce w moim życiu, nie poprzestaję na dotychczasowym wykształceniu i zdobytych umiejętnościach lecz stale się dokształcam,regularnie  uczestniczę w licznych szkoleniach ,konkursach Polski  (reprezentacja Miasta ) i pokazach fryzjerskich w wraz z pracownikami .Aktualnie zdobyte 1 miejsce w metamorfozie na Miedzy narodowych Targach Fryzjerskich w Poznaniu 2022.

Jeżeli szukasz pomysłu na swoją fryzurę lub masz ochotę na zmianę wizerunku lub totalną metamorfozę – zapraszam do Salonu „WIZAŻ” – wspólnie dobierzemy idealną dla Ciebie fryzurę .