Historia salonu

Nasz salon powstał w 2008 roku i posiada duże grono stałych i zadowolonych klientów. Dzięki pogłębianiu wiedzy i doświadczeniu powstał „WIZAŻ” którego właścicielem jest mistrz i stylistka fryzjerstwa Izabela Groblewska, poświęcając swojej pasji już kilkanaście lat pracy. Początki działalności były skromne. Praca w pojedynkę i dojazdy do klientów wymagały maksymalnego zaangażowania, kreatywności i fantazji (często kosztem najbliższej rodziny).

Zaufanie i zadowolenie klienta jest dla mnie nie tylko największym źródłem satysfakcji, ale też celem jaki stawiam sobie i zespołowi współpracowników zatrudnionych w salonie .Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z młodymi adeptami sztuki fryzjerskiej – „WIZAŻ” to miejsce gdzie od kilku lat zawodu uczą się młodzi przyszli czeladnicy fryzjerstwa.

Daję szansę uczniom nauczyć się zawodu  umożliwiając im kontakt i pracę z klientem  który sam sie zgłasza za niższy koszt 8zł  za każdą usługę fryzjerską.

Jako właściciel salonu MISTRZ i STYLISTA FRYZJERSTWA uwielbiam kreować wizerunek swoich klientów zarówno kobiet jak i mężczyzn. Mam kreatywną, przestrzenną wyobraźnię, widzę w jakiej fryzurze danej osobie jest najkorzystniej. Jestem bardzo otwarta i szczera w rozmowie z klientem zdecydowanie precyzyjna , szybka i dokładna w wykonaniu usługi, każda fryzura wykonana przeze mnie jest zaskakująco szybko i dopracowana, co klientki bardzo sobie chwalą.

Gwarantuję, że klient/klientka nie będzie miała problemów z układaniem włosów na co dzień. Fryzjerstwo zajmuje bardzo ważne miejsce w moim życiu, nie poprzestaję na dotychczasowym wykształceniu i zdobytych umiejętnościach lecz stale się dokształcam uczestniczę w licznych szkoleniach ,konkursach Polski (reprezentacja Miasta ) i pokazach fryzjerskich w wraz z pracownikami .

Jeżeli szukasz pomysłu na swoją fryzurę lub masz ochotę na zmianę wizerunku lub totalną metamorfozę – zapraszam do Salonu „WIZAŻ” – wspólnie dobierzemy idealną dla Ciebie fryzurę .

Wychodząc na przeciw państwa coraz większym oczekiwaniom ,serdecznie informuję iż powstał wymarzony drugi salon fryzjerski pod nazwą „Realny-Fryzjer” ul: Kościuszki 10 CH WZORCOWNIA

Czynny 6 dni w tygodniu od 9-21 Niedziela  HANDLOWA OD 10-20    www.realny-fryzjer.pl